Producent materacy HILDING

Mając w sypialni materac lub łóżko Hilding, przez wiele lat będziesz mógł się cieszyć cudownym, relaksującym snem, ponadczasowym szwedzkim wzornictwem, wieloma przemyślanymi detalami, nie wspominając już o świadomości, że dokonałeś naprawdę mądrego wyboru.

Dotyk Natury

Wszystkie produkty wykonujemy z wyjątkową dbałością o każdy szczegół, aby powstał produkt najwyższej jakości. Materiały i surowce stosowane przy produkcji posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Dbając o środowisko naturalne używamy do produkcji materacy pian BIO, produktu naturalnego i ekologicznego.

Najwyższa jakość snu

Bezcenne dziedzictwo kunsztu, wiedzy technologicznej i technologii, które były przekazywane z pokolenia na pokolenie, wzbogacono o nowe i oryginalne elementy aż do osiągnięcia wspaniałego poziomu jakości naszych produktów dzisiaj.

Credit Agricole

Raty 10 x 0%.
Atrakcyjne warunki kredytowania u jednego z liderów rynku kredytów konsumenckich.

O Nas

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1999r. Wieloletnia obecność na rynku i bogate doświadczenie, pozwoliło na zdobycie uznania wśród wielu naszych klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. Wychodzimy naprzeciw wszystkim potrzebom, nawet tym najbardziej wyrafinowanym.

Nasza oferta

Dostępny szeroki asortyment produktów

  • Materace czołowych polskich producentów.
  • Meble do sypialni i nie tylko.
  • Fachowo doradzimy przy wyborze i polecimy najlepszy produkt.
  • U nas wynegocjujesz cenę.