Materace kieszeniowe

TYTAN

Szczegóły Szczegóły Materac Tytan to materac sprężynowy kieszeniowy o 7 strefach twardości, zawierający wysokiej jakości piankę poliuretanową oraz dwustronną matę kokosową.
Dzięki swojej budowie materac zapewnia odpowiednie podparcie naturalnych krzywizn kręgosłupa. Sprężyny z wysokiej jakości materiału o zróżnicowanym stopniu twardości zostały rozmieszczone w 7strefach, co zapewnia odpowiednie podparcie dla całej sylwetki. Każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszeni wykonanej z materiału, co sprawia, że materac ugina się jedynie w punktach nacisku.
Materac pocketowy, dzięki oddzielnie pakowanym sprężynom sprawia, że podczas snu nie odczuwamy ruchów drugiej osoby, dlatego jest polecany dla par.
Mata kokosowa sprawia, że materac jest wyjątkowo wytrzymały i trwały. Dodatkowo mata kokosowa odprowadza wilgoć z materaca i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza.
Włókna kokosowe zapobiegają odkształceniom wkładu materaca. Ten naturalny surowiec został umieszczony po obu stronach materaca nadając mu twardość H3.
Zarówno pianka poliuretanowa jak i kokos są materiałami o właściwościach antylergicznych i antygrzybicznych, dzięki czemu materac jest polecany dla osób z problemami z alergią.

Ilość sprężyn: 272 szt./m2
Twardość: twardy H3
Grubość: 18 cm
Producent: Frankhauer
Gwarancja: 10 lat
Skład/właściwości: sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, kokos, antyalergiczny, dla dwóch osób, dla puszystych

Powrót.