Materace Perdormire

Tencel Care

Szczegóły Pokrowiec materaca Tencel Care został wykonany z materiału Tencel, który składa się wyłącznie z naturalnej celulozy.Daje ona wrażenie delikatności i komfortu i co najważniejsze wyróżnia się szybkim wchłanianiem i odprowadzaniem wilgoci. Połaczenie pianki Extra Soft z Visco Mind charekteryzuje się wyjątkowym efektem miękkości, sprawiając wrażenie że można się przyjemnie wtulić w materac.Wnetrze materaca składa się z pianki Waterfoam zapewniającej utrzymanie właściwego stopnia twardości. Dzięki temu uzyskujemy idealne podparcie całego ciała.

Genesi HD

Szczegóły Materac Genesi HD jest nalepszym produktem marki PerDormire. Dzięki bezkonkurencyjnie wysokiej warstwie pianki wiskoelastycznej o najwyższej gęstości na rynku i 7 strefom ortopedycznym dochodzi do doskonałego rozłożenia ciężaru ciała na całej powierzchni materaca.

Genesi HD Evolution

Szczegóły Materac Genesi HD Evolution jest pokryty materiałem Genesi®, którego skład tworzą soja, srebro i karbon, co gwarantuje ochronę przeciwbakteryjną, ochronę przed elektrycznością statyczną i daje nadzwyczajne poczucie komfortu. Strona A wypełnienia z Visco Mind® doskonale dopasowuje się do każdej części ciała natomiast strona B z włókna High-Tec zapewnia większą elastyczność i odprowadzenie wilgoci. Wnętrze materaca składa się z dwóch warstw, górnej z Visco Mind® HD (o wysokiej gęstości) i dolnej z Bio Foam Soya HR, które stanowią doskonałe połączenie zaawansowanej technologii i elementów naturalnych.

Genesi Fisio Gel

Szczegóły Materac Fisiogel jest idealny do użytkowania podczas całego roku. Powierzchnia spania, to specjalny, termoregulacyjny materiał Outlast®, dzięki któremu można materac używać latem i zimą. Latem materiał chłodzi i zimą grzeje i utrzymuje idealną temperaturę ciała.

Bio Duet

Szczegóły Materac Bio Duet wyróżnia się bardzo dobrymi właściwościami ortopedycznymi. Materac zapewnienia idealne podparcie i nie ogranicza krążenie krwi, co pozwala uniknąć odleżyn. Dwie warstwy pianki wiskoelastycznej - 2 cm w pokrowcu i 2 cm w górnej części wnętrza rozkładają ciężar leżącej osoby na całej powierzchni materaca i dopasowują się do kształtu ciała. Dolna warstwa wnętrza jest natomiast wykonana z przewiewnej bio zimnej pianki o wysokości 15 cm. Bio Duet, to doskonały wypoczynek w zgodzie z naturą.

Bio Mind Plus

Szczegóły Bio Mind Plus jest najpopularniejszym materacem z kolekcji BIO. Materac wyznacza się doskonałymi właściwościami ortopedycznymi. Pianka wiskoelastyczna w przeszywanym pokrowcu i wyjątkowo wysoka warstwa najgęstszej leniwej pianki na targu w górnej części wnętrza idealnie dopasowuje się do kształtów ciała i redukuje nacisk. Zimna pianka w dolnej części stanowi solidną podstawę materaca. Dzięki temu jest on nie tylko komfortowy, ale również stabilny i zapewnia odpowiednie podparcie w każdej pozycji. Wysoki podział składników naturalnych zapewnia wysoką elastyczność i długi czas użytkowania materaca.

Ergomind

Szczegóły Wnętrze materaca Ergomind z kolekcji Bio składa się z trzech warstw. Górną warstwę wykonano z wiskoelastycznej, tzw. leniwej bio pianki , która doskonałe dopasowuje się do kształtu ciała i redukuje nacisk. Ostatnie dwie warstwy z zimnej pianki zapewniają stabilność i trwałość podparcia. Pokrowiec materaca Silver Safe zawiera srebro i dzięki temu posiada pokrowiec wybitne właściwości antybakteryjne i antystatyczne i neutralizuje zapachy. Zamek po 4 stronach umożliwia łatwo zdjąć pokrowiec do prania. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 60°C. Praktyczne uchwyty ułatwiają przemieszczanie materaca. Boczny pas wentylacyjny i system specjalnych kanalików poprawiają cyrkulację powietrza przez wnętrze materaca.

Hard

Szczegóły Materac ortopedyczny Hard z wnętrzem z nowoczesnej zimnej pianki poliuretanowej, zapewniającej elastyczne, a zarazem twarde podparcie. Hard jest najtwardszym materacem firmy PerDormire, przeznaczonym przede wszystkim dla młodych użytkowników. Zwiększona porowatość ułatwia cyrkulację powietrza.

HR Life

Szczegóły Materac ortopedyczny HR Life z wnętrzem z zimnej pianki zapewnia zdrowe, komfortowe podparcie kręgosłupa i odpowiednią cyrkulację powietrza. Idealny materac dla całej rodziny.

HR Terapy

Szczegóły Wnętrze materaca HR Terapy jest wykonane z 15 cm wysokiej jakości zimnej pianki poliuretanowej podzielonej na siedem anatomicznych stref o rożnej twardości, przeznaczonych dla poszczególnych części naszego ciała. Zapewnia bardzo dobre podparcie kręgosłupa i wybitne właściwości ortopedyczne.

New Memory

Szczegóły Wnętrze ortopedycznego materaca New Memory jest wykonane z z dwóch rodzajów nowoczesnej pianki poliuretanowej wysokiej jakości – 3 cm pianki wiskoelastycznej i 12 cm pianki zimnej. Pierwsza warstwa tworzy warstwę komfortową, dopasowującą się do ciała i rozkładającą jego ciężar bez ograniczania krążenia krwi. Druga stanowi solidną podstawę materaca, jest zarazem elastyczna i przewiewna. Taka konstrukcja zapewnia doskonałe warunki do zdrowego i komfortowego snu. Materac dostosowuje się do kształtu ciała i podpiera kręgosłup i zapobiega powstawaniu odleżyn, nadaje się dla osób długotrwale przebywających w łóżku. Zdejmowalny pokrowiec PerDormire Medic + Area z zamkiem po trzech stronach nadaje się do prania w temp. 30 °C. 2 cm warstwa pianki wiskoelastycznej w pokrowcu poprawia komfort wypoczynku.

Air Massage Memory

Szczegóły Zewnętrzną powłokę Air Massage Memory wykonano z tkaniny Silver&Life o wyjątkowych właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych. Połączone z polimerami włókna srebra tworzą spójną całość zapewniając długotrwałe właściwości antybakteryjne. Ponadto dzięki posiadanym właściwościom promieniowania i odbijania promieni srebro ułatwia rozpraszanie uciążliwych ładunków elektrostatycznych i termoregulację. Wypełnienie z Visco Mind® po jednej stronie materaca reaguje na temperaturę ciała dostosowując się idealnie do każdej jego partii. Specjalna technologia wykonania wewnętrznej warstwy pokrytej niewielkimi otworami zapewnia idealną wentylację na całej powierzchni materaca i nieustanną recyrkulację powietrza. W ten sposób ogranicza do minimum ryzyko gromadzenia się wilgoci wewnątrz, a tym samym powstawanie pleśni.

Air Memory Coolmax Plus

Szczegóły Materac Air Memory Coolmax Plus jest przeznaczony dla wszystkich aktywnych ludzi, którzy chcą spać zdrowo i budzić się wypoczęci. Materac zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Ponadto materac dzięki górnej warstwie wnętrza z 4 cm leniwej pianki zapewnia wybitne właściwości ortopedyczne i wolne od nacisku podparcie całego ciała, co wpływa korzystnie na krążenie krwi. Dolna warstwa to 11 cm zimnej pianki wysokiej jakości. W pokrowcu jest wszyta 2 cm warstwa leniwej pianki.

Benessere

Szczegóły Wnętrze materaca Benessere jest wykonane z 3 warstw pianek wysokiej jakości i zapewnia doskonałe właściwości ortopedyczne. Górna warstwa, to 5 cm leniwej pianki o bardzo wysokiej gęstości (50 kg/m³) redukującej nacisk. Dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia idealne podparcie Środkowa i dolna część materaca to warstwy zimnej pianki. Obie warstwy pianki tworzą razem solidną, ergonomiczną podstawę materaca. Charakterystyczne wypustki na powierzchni spania dają efekt mikromasażu, poprawiającego krążenie krwi.

Mind Impression

Szczegóły Materac Mind Impression jest połączeniem 6 cm pianki wiskoelastycznej w górnej części wnętrza z 14 cm zimnej pianki stanowiącej jego podstawę. Zimna pianka zapewnia wygodne, stabilne i korzystne pod względem anatomicznym podparcie ciała. Leniwa pianka w górnej części materaca idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia wybitne właściwości ortopedyczne. W pokrowcu są wszyte 2 cm pianki wiskoelastycznej.

Topper Aere Wash

Szczegóły Dzięki specjalnemu pokryciu tkaniną probiotyczną, która wykorzystuje technologię aktywnych probiotyków w celu ograniczenia powstawania szkodliwych bakterii oraz oczyszczenia z alergenów roztoczy, pokrowiec Topper Aerè Wash utrzymuje łóżko czyste i zdrowe, zwalczając w całkowicie naturalny sposób początki alergii i astmy.

First Class

Szczegóły Pokrowiec materaca First Class wykonany jest z tkaniny Biocell Fusion – antybakteryjnej i antystatycznej składającej się ze szczególnych włókien wiskozy z dodatkiem srebra i węgla. Dzięki właściwościom radiacyjnym i odbijającym włókna srebra Biocell jest w stanie regulować temperaturę ciała, podczas gdy węgiel dzięki dużej przewodności, która jest dla niego charakterystyczna natychmiast rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w ciągu dnia. Dzięki innowacyjnej obróbce Ultra Fresh Visco Mind® Clima Fresh Plus® pokrowiec materaca First Class jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny podczas odpoczynku. Ten materiał zapobiega rozprzestrzenianiu się roztoczy kurzu i pleśni oraz zawiera surowce pochodzące ze źródeł odnawialnych.

Gran Sonno Fresh Wash

Szczegóły Tkanina Biocell Fusion zawierająca wiskozę, srebro i węgiel, będącą cechą Gran Sonno Fresh Wash jest w stanie regulować temperaturę ciała podczas gdy węgiel, dzięki dużej przewodności, która jest dla niego charakterystyczna natychmiast rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w ciągu dnia. Pas boczny z tkaniny Air Space zapewnia stałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, zapewniając mu dostęp powietrza i usuwając nadmiar wilgoci. Wypełnienie z wyjątkowo miękkiej pianki sprawia, że materac tworzy niezwykły efekt otulenia. W wypełnieniu pokrowca znajduje się również Visco Mind® Clima Fresh® innowacyjny materiał, który dzięki specjalnej obróbce Ultra Fresh jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny. Dzięki naturalnym właściwościom srebra również zapobiega rozprzestrzenianiu się roztoczy kurzu i pleśni, redukując ich powstawanie o ponad 95%.

AIIR Basic

Szczegóły Zewnętrzną powłokę materaca Aiir basic wykonano z tkaniny stretch PUNTNO 3D o wyjątkowych właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych. Umieszczone po 4 stronach pokrowca zamki ułatwiają pranie i lepszą dbałość o higienę materaca. Specjalna, innowacyjna technologia wykonanego wnętrza materaca Aiir Basic zapewnia maksymalny komfort, lepszą wentylację materaca oraz ogranicza wilgoć. Sposób wykonania górnej i dolnej warstwy z użyciem specjalnego wzoru komórek umożliwia wyjątkowe oddychanie materaca, jednocześnie pozwalając odprowadzać wilgoć, którą ciało wydziela w nocy.Pokrowiec: Zdejmowany z zamkami po 4 stronach ,Tkanina: stretch PUNTINO 3D Wysokość materaca: 18 CM Wysokość wnętrza: 15 CM

Do góry.