Poduszki ortopedyczne

Bossanowa Syntetyk

Seria syntetycznych wyrobów pikowanych.
												Tkanina zewnętrzna - gładka i przyjemna w dotyku Mikrofaza.Kolor tkaniny zewnętrznej - biel.Wypełnienie - silikonowa włóknina puszystaSzczegóły

Super Soft

Wnętrze tej poduszki Super Soft tworzy specjalna żelowa pianka wiskoelastyczna, która jest delikatna a zarazem wytrzymała, bardzo elastyczna i nie ulega deformacji. Charakteryzuje się także równomiernym rozłożeniem nacisku. Te właściwości sprawiają, że zapewnia zdrowe podparcie głowy i szyi.
												Higieniczny pokrowiec jest miły w dotyku, elegancki, przewiewny i ogranicza rozwój bakterii. Pokrowiec jest zdejmowany i nadaje się do prania w temp. 30°C.Szczegóły

Memory Mini Puntino

Pianka Viscomind® jest rewolucyjnym materiałem, który dostosowuje się do wagi i nacisku oferując niezwykły komfort. Technologia ta pozwala na odnalezienie harmonii podczas odpoczynku. Owa zdolność dostosowania się do kształtu głowy i szyi przywracając je do naturalnego kształtu bez niewłaściwych punktów nacisku gwarantuje optymalny wypoczynek. Pokrowiec poduszki wykonany jest z elastycznych włókien antyalergicznych i antybakteryjnych.
												Pokrowiec wykonany jest z 100% antyalergicznego włókna. Zapewnia antybakteryjny i higieniczny sen. Szczegóły

Moore

Wnętrze poduszki Moore jest wykonane jest w całości z tzw. leniwej pianki Mindfoam, czyli wiskoelastycznej pianki poliuretanowej, podpierającej głowę i kark w optymalny sposób, bez nacisku zwrotnego, dopasowując się do ich kształtu. Dzięki temu krążenie krwi nie jest ograniczone i mięśnie mogą się w pełni zrelaksować. Zapewnia wyjątkowy komfort. Bawełniany pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać. Poduszka jest neutralna pod względem alergicznym, ogranicza rozwój roztoczy.
												Pokrowiec jest zdejmowany i nadaje się do prania w temp. 30°C. Szczegóły

Astor

Ergonomiczny kształt ze specjalnym, profilowanym zagłębieniem i nacięciami zapewnia wyjątkowy komfort. Wnętrze poduszki wykonane jest w całości z tzw. leniwej pianki, czyli wiskoelastycznej pianki poliuretanowej, podpierającej głowę i kark bez nacisku zwrotnego. Dzięki temu poprawia krążenie i zapewnia relaks dla mięśni. Siatkowa struktura w środkowej części poduszki umożliwia dobór optymalnej pozycji. Poduszka jest antyalergiczna i ogranicza rozwój roztoczy.
												Dostarczana jest w bawełnianym pokrowcu PerDormire. Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać w temp. 30°C.				
												Szczegóły

Bio Moore

Poduszka wyprodukowana z tzw. bio leniwej, wiskoelastycznej pianki BioGreen, zawierającej czyste, naturalne oleje. Dopasowuje się ona do głowy i szyi podpierając je bez nacisku. Jest neutralna pod względem alergicznym i nie stwarza warunków do życia dla roztoczy. Dzięki pokrowcom Scensic łączy komfortowy wypoczynek kręgosłupa szyjnego z aromaterapią. Jest antyalergiczna i ogranicza rozwój roztoczy.
												Poduszka posiada pokrowiec wewnętrzny Scensic ze 100% bawełny oraz zewnętrzny zawierający mikrokapsułki wypełnione aromatycznymi esencjami, uwalniającymi się, gdy śpimy i odświeżającymi naszą sypialnię. Pokrowiec jest zdejmowany i nadaje się do prania w temp. 30°C.			
												Szczegóły

Bio Double

Poduszka zapewnia podwójny komfort po dwóch różnych stronach na których można spać. Jedna strona wykonana jest z Bio pianki Viscomind z dodatkiem składników uzyskanych ze źródeł odnawialnych. Druga strona wykonana jest z materiału Supersoft zapewniającego niezwykłą miękkość i sprężystość. Otwory poprawiają przewiewność poduszki.
												Pokrowiec PROBIOTIC. Probiotyki pozwalają w naturalny sposób redukować alergię i astmę. Dzięki zastosowaniu aktywnych probiotyków hamujących rozwój pleśni i bakterii oraz czyszczących z alergenów roztoczy, Probiotic powoduje że łóżka pozostają czyste i zdrowe. Ta podwójnie opatentowana technologia jest w 100% ekologiczna, naturalna i inteligentna - zastosowana po to aby zagwarantować bardzo higieniczny sen. Probiotyki są umieszczone w materiale w postaci mikrokapsułek, które zostaną uwolnione w trakcie używania poduszki.
												Szczegóły

Soya

Poduszka Soya ma klasyczny kształt z dodatkowymi nacięciami sprzyjającymi relaksacji kręgosłupa szyjnego i lepszemu ukrwieniu mięśni szyi. Wnętzrze poduszki jest wykonane z tzw. bio pianki wiskoelastyctnej. Poduszka wyprodukowana w zgodzie z naturą dzięki wykorzystaniu wyjątkowego materiału – soi. Jego struktura zapewnia idealny kompromis pomiędzy stabilnym podparciem a miękkością.
												Poduszka jest wyposażona jw elegancki pokrowiec Soya, zawierający 3 naturalne składniki – soję, srebro i węgiel. Takie połączenie ma właściwości antybakteryjne, chroni przed elektrycznością statyczną i utrzymuje ciepło ciała nie absorbując wilgoci. Pokrowiec jest zdejmowany i nadaje się do prania w temp. 30°C.
												Szczegóły

Softgel

Poduszka Softgel Moore doskonale rozkłada nacisk głowy i podpiera szyjny odcinek kręgosłupa. Jednocześnie świetnie dopasowuje się do ciepła ludzkiego ciała w ciągu nocy, utrzymując jednak nieco niższą temperaturę. Dzięki temu dobrze wpływa na krążenie krwi w okolicy głowy, dotlenienie mózgu i tkanek podskórnych. Daje też efekt przyjemnej świeżości.
												Poduszka posiada zdejmowany pokrowiec z wyjątkowego, termoregulacyjnego materiału Outlast, który zapewnia optymalny mikroklimat i pozwala zapobiegać nadmiernemu poceniu. Pokrowiec nadeje się do prania w temp. 30°C.
												Szczegóły

Szczegóły
Poduszki Visco Standard, Visco Prime oraz Latex Sublime, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, zyskały status produktów medycznych. Razem z odpowiednio dobranym materacem tworzą strefę wspierającą zdrowie i komfortowy sen.

VISCO STANDARD

Poduszka z pianki termoelastycznej Visco, każdorazowo dopasowuje się do ruchów i ułożenia naszej głowy
												podczas snu. Nadaje się do użytkowania obustronnie, doskonała zarówno dla osób śpiących na plecach, jak
												i na boku. Zapewnia optymalne podparcie głowy i ramion w czasie snu czy odpoczynku.
												Poduszka „ubrana” w miły w dotyku pokrowiec o delikatnym welurowym wykończeniu. Dzięki specjalnej impregnacji 
												amuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni, dbając o nasz zdrowy sen. Szczegóły

LATEX SUBLIME

Poduszka lateksowa o ergonomicznym kształcie ze
												specjalnie wyprofilowanymi wypustkami zapewniającymi
												uczucie delikatnego masażu kręgów szyjnych.
												Poduszka „ubrana” w pełni ekologiczny pokrowiec
												Sensity, który dzięki zawartym w tkaninie mikrokapsułkom
												neutralizuje zapachy, alergeny, szkodliwe bakterie
												i roztocza, dbając o nasz zdrowy sen. Pokrowiec z
												możliwością prania w temp. 60 C. Szczegóły

VISCO PRIME

Profilowana poduszka z pianki termoelastycznej Visco,
												o ergonomicznym kształcie, z delikatnymi, masującymi
												wypustkami. Zapewnia wysoki komfort snu, ulgę dla
												napiętych mięśni oraz właściwą pozycję dla kręgów
												szyjnych .
												Poduszka ubrana w miły w dotyku pokrowiec o delikatnym,
												welurowym wykończeniu. Dzięki specjalnej
												impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych
												pleśni, zapewniając zdrowy i komfortowy Szczegóły

Do góry.