Poduszki medyczne

Szczegóły
Poduszki Visco Standard, Visco Prime oraz Latex Sublime, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, zyskały status produktów medycznych. Razem z odpowiednio dobranym materacem tworzą strefę wspierającą zdrowie i komfortowy sen.

VISCO STANDARD

Szczegóły

Pianka termoelastyczna Visco

Wkład:
Poduszka z pianki termoelastycznej Visco, każdorazowo dopasowuje się do ruchów i ułożenia naszej głowy podczas snu. Nadaje się do użytkowania obustronnie, doskonała zarówno dla osób śpiących na plecach, jak i na boku. Zapewnia optymalne podparcie głowy i ramion w czasie snu czy odpoczynku. Poduszka „ubrana” w miły w dotyku pokrowiec o delikatnym welurowym wykończeniu. Dzięki specjalnej impregnacji amuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni, dbając o nasz zdrowy sen.

Wymiary: 70 x 39 x 12 cm

LATEX SUBLIME

Szczegóły

Poduszka lateksowa

Wkład:
Poduszka lateksowa o ergonomicznym kształcie ze specjalnie wyprofilowanymi wypustkami zapewniającymi uczucie delikatnego masażu kręgów szyjnych. Poduszka „ubrana” w pełni ekologiczny pokrowiec Sensity, który dzięki zawartym w tkaninie mikrokapsułkom neutralizuje zapachy, alergeny, szkodliwe bakterie i roztocza, dbając o nasz zdrowy sen. Pokrowiec z możliwością prania w temp. 60 C.

Wymiary: 67 x 42 x 14 cm

VISCO PRIME

Szczegóły

Pianka termoelastyczna Visco

Wkład:
Profilowana poduszka z pianki termoelastycznej Visco, o ergonomicznym kształcie, z delikatnymi, masującymi wypustkami. Zapewnia wysoki komfort snu, ulgę dla napiętych mięśni oraz właściwą pozycję dla kręgów szyjnych . Poduszka ubrana w miły w dotyku pokrowiec o delikatnym, welurowym wykończeniu. Dzięki specjalnej impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni, zapewniając zdrowy i komfortowy

Wymiary: 72 x 42 x 13 cm

Do góry.