Materace bonellowe

CLASSIC

Szczegóły Materac CLASSIC polecamy jako wysokiej jakości ekonomiczne rozwiązanie dla hoteli, domów wczasowych, pensjonatów czy akademików. Materac CLASSIC polecamy w eleganckim i przewiewnym pokrowcu lato-zima z zawartościa owczej wełny, który latem przyjemnie chłodził, zimą natomiast będzie wydzielał przyjemne ciepło.

Materac CLASSIC należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy, ale elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem stosowanym od wielu lat. Materac typu bonell jest najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej. Materac z obu stron został obłożony miękką i elastyczną pianka poliuretanową, dzięki czemu jest wygodniejszy, a komfort spania znacznie podniesiony.

W wersji podstawowej dostępny jest miękki i przewiewny pokrowiec Primo, wykonany z bardzo wysokiej jakości dzianiny pikowanej włóknem klimatyzujacym 80g/m², co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne. Aby maksymalnie zredukować koszty zakupu materaca, dostepny jest on również w wersji pokrowca Economic, bez możliwości prania

Zalety materaca:

-pianka poliuretanowa obustronnie 2 cm
-sprężyna bonellowa
-wysokość materaca ok. 16 cm
-dwustronny

W wersji podstawowej materac dostępny w wersji Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 80g/m², nadający się do prania w pralce w 60°C. Pozostałe pokrowce o innych właściwościach za dodatkowa opłatą.
Materac jest dostępny równieć w pokrowcu Economic, bez możliwości prania.

Materac dwustronny, średnio twardy, na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową.

Powrót.