Materace lateksowe

Amadeo

Szczegóły Materac AMADEO polecamy osobom, które lubią podłoża sprężyste, dobrze dopasowujące się do krzywizn ciała o właściwościach antyalergicznych i antygrzybiczych. Materace AMADEO polecamy również jako materace idealnie sprawdzające się w łóżkach piętrowych, gdzie liczy się odpowiednia wysokość materaca, oraz w przypadku łóżek ze stelażem regulowanym, bądź elektrycznym. Materac Amadeo polecamy szczególnie w pokrowcu Natural, który jest wykonany z wysokiej jakości dzianiny o wysokiej zawartości bawełny, pikowany włóknem klimatyzującym. Pokrowiec Natural polecamy dla dzieci oraz osób zwracających szczególną uwagę na naturalność i higienę. Materac polecamy w wymiarach: 60x120, 70x130, 70x140, 70x160, 80x200, 90x200, 120 x 200.

Materac AMADEO wykonany jest ze standardowej, sprężystej i wytrzymałej pianki poliuretanowej wykończonej bogatą 3cm warstwą lateksu, dzięki czemu materac ma właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybiczne. Warstwa lateksu użyta jednostronnie sprawia że materac jest cieplejszy i przytulniejszy oraz doskonale dostosowujący się do naturalnych krzywizn ciała. Materac dostosowany jest do użytku w systemie lato-zima z możliwością prania pokrowca.

W wersji podstawowej dostępny jest miękki i przewiewny pokrowiec Primo wykonany z wysokiej jakości dzianiny, pikowany włóknem klimatyzującym 100 g/m², który można prać w 60°C.

Materac AMADEO stanowi doskonały i ekonomiczny wybór dla całej rodziny.

Zalety materaca:

pianka poliuretanowa 8 cm
lateks 3cm, jednostronnie
antyalergiczny, przeciwgrzybiczy
wysokość materaca ok. 12 cm
W wersji podstawowej materac dostępny w wersji Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 150 g/m², nadający się do prania w 60°C. Pozostałe pokrowce o innych właściwościach za dodatkową opłatą.

Powrót.