Materace lateksowe

Carbon

Szczegóły Materac ten polecamy szczególnie osobom mającym problemy natury ortopedycznej z zaleceniami do spania na twardym podłożu. Materac ten ma nie tylko doskonałe właściwości ortopedyczne, ale również świetne właściwości przeciwgrzybiczne i antyalergiczne. Materac CARBON polecamy zwłaszcza w zestawie z pokrowcem Natural, podkreślającym walory zdrowotne tego wyjątkowego materaca. Pokrowiec natural wykonany z bardzo wysokiej jakości dzianiny o dużej zawartości bawełny posiada unikalny pasek 3D, który podnosi walory higieniczne i przewiewność materaca.

CARBON należy do grupy materacy lateksowych o wyjątkowych walorach higienicznych, przeciwgrzybicznych i przeciwalergicznych. Wykonany jest z grubej warstwy lateksu z zastosowaniem specjalnego systemy otworów wentylacyjnych zwiększających higieniczność i przewiewność materaca, posiadającego 7 stref komfortu, które jeszcze bardziej zwiększają zdolność materaca w dopasowaniu do kształtów ciała. Wykończenie materaca stanowi płyta wykonana z warstwy kokosowej, która usztywnia i utwardza podłoże spania sprawiając, że materac ten ma wyjątkowe właściwości ortopedyczne.

W wersji podstawowej dostępny jest miękki i przewiewny pokrowiec Primo, wykonany z bardzo wysokiej jakości dzianiny, który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze wzmaga jego właściwości antyalergiczne.

Zalety:

7 strefowy wkład lateksowy
wysokość materaca ok. 19 cm
wysoka wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia
jednostronnie 2,5 cm warstwa maty kokosowej
W wersji podstawowej materac dostępny w wersji Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m², nadający się do prania w pralce w 60°C. Pozostałe pokrowce o innych właściwościach za dodatkowa opłatą.

Powrót.