Materac wysokoelastyczny Mantova

Szczegóły Szczegóły ZALETY:
Lata doświadczeń i specjalizacja w produkcji materaców piankowych, oraz rozwijające się technologie produkcji pozwoliły nam stworzyć materac idealny.
Wykonany jest z najwyższej jakości pianek o różnym stopniu twardości odpowiednio ułożonych warstwami aby zapewnić stabilne podparcie dla kręgosłupa.
Górna część materaca jest wykonana z miękkich , przewiewnych pianek, które powodują, iż materac jest komfortowy i przewiewny.
W środkowej części materaca znajduje się wkład mikrosprężyn typu tablet, który zwiększa sprężystość materaca i pomaga przy zmianie pozycji podczas snu. Materac Mantova posiada stabilną i wytrzymałą konstrukcję dlatego może być oferowany klientom o zwiększonej wadze.
Pokrowiec materaca jest wykonany ze szlachetnej ekskluzywnej tkaniny z naturalnego jedwabiu i włókna celulozy drzewnej - viscose, to połączenie gwarantuje regulacje temperatury i szybkie odprowadzenie wilgoci.
Doskonałe wykonanie z lśniącego satynowego materiału gwarantuje, iż materac będzie miły i delikatny w dotyku. Pokrowiec materaca ma łatwo zdejmowany pokrowiec nadający się do częstego prania w 60°C, a boczny pas z materiału 3D dodatkowo zwiększa przewiewność materaca aby zapewnić idealny mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi.
Materac Mantova Mollywell Top jest certyfikowanym produktem medycznym, co poparte jest licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy, komfortowy sen.
BUDOWA POKROWCA MATERACA
Idealna regulacja temperatury, antyalergiczny, odporny na działanie roztoczy.
Naturalny jedwab, syntetyczne włókno antyalergiczne, poliester

BUDOWA RDZENIA MATERACA
Pianka Polygel® - 5cm (gęstość 35 kg/m², stabilność 1.0 KPA)
Pianka Viscofoam® Waterily - 3cm (gęstość 53 kg/m²,stabilność 1.9 KPA)
Pianka Lympha® Aloe Feel - 2cm (gęstość 35 kg/m²,stabilność 3.5 KPA) System mikrosprężyn typu tablet - 2cm

Pianka Lympha® Aloe Feel - 6cm (gęstość 35 kg/m²,stabilność 3.9 KPA)
Pianka Newlattex® wysokoelastyczna - 4cm (gęstość 32 kg/m² , stabilność 3.6 KPA)
Twardość materaca - 5

Gwarancja:
12 lat na rdzeń materaca, 2 lata na pokrowiec materaca
Typ: kieszeniowy - multipocket, dwustronny
Twardość: średnia
Wysokość: ok. 18,5 cm

Materace Mollyflex Materace wysokelastyczne